Producenci
Stanley FATMAX XL Szczypce typu 15 cm Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Zakres regulacji | 220 - 390 mm |
| Rozwarcie zacisku | 15 cm |
| Model | Szczypce typu |
| Materiały | Nylon |
| Siła zaciskania | 270 kg |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
Gwarancja 24 miesiące