Producenci
Stanley FMHT1-51275 młotek Młotek ciesielski Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał uchwytu | Guma |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Model | Młotek ciesielski |
| Głowica | Stal |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 130 mm |
| Waga głowicy | 453 g |
| Waga produktu | 697 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
Gwarancja 24 miesiące