Producenci
Stanley FMHT83007-0 klamra Zacisk stolarski 45 cm Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Rozwarcie zacisku | 45 cm |
| Siła zaciskania | 374 kg |
| Model | Zacisk stolarski |
| Materiały | Plastik Nylon |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 80 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. Używać zgodnie z instrukcją obsługi. Podczas używania ścisku zachować ostrożność, aby uniknąć przytrzaśnięcia palców. |
Gwarancja 24 miesiące