Producenci
Stanley FMST1-71181 walizka na narzędzia Czarny, Szary, Żółty Tkanina
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiały | Tkanina |
| Kolor produktu | Szary Czarny Żółty |
| Kieszeń | Tak |
| Pasek na ramię | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 952 g |
| Wysokość produktu | 580 mm |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Szerokość produktu | 470 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące