Producenci
Stanley FMST81077-1 pudełko na narzędzia Małe pudełko z częściami Plastik, Poliwęglan (PC) Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość przegród/komór | 12 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zamykanie | Tak |
| Typ produktu | Małe pudełko z częściami |
| Maksymalne obciążenie | 7 kg |
| Materiały | Plastik, Poliwęglan (PC) |
| Pokrywa na zawiasach | Nie |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Koła transportowe | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 356 mm |
| Wysokość produktu | 108 mm |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać upuszczania, aby nie uszkodzić produktu. Trzymać z dala od ognia i źródeł ciepła. Przechowywać w suchym miejscu. |
Gwarancja 24 miesiące