Producenci
Stanley Kieliszki metalowe w etui ADVENTURE - HAMMERTONE GREEN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Pojemność | 4 x 60 ml |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Ilość kieliszków | 4 szt, |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Waga produktu | 250 g |
| Wysokość produktu | 176 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z otwartym ogniem, aby zapobiec uszkodzeniu materiału. Uważaj na ostre krawędzie, aby uniknąć zranienia. Przed pierwszym użyciem umyj dokładnie naczynie. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące