Producenci
Stanley PILARKA TARCZOWA 1650W (FME301K)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Miękki start | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Przełącznik blokady | Tak |
| Odpowiednie do materiałów | Metal, Drewno |
| Funkcja blokady | Tak |
| Moc | |
| Moc pobierana | 1650 W |
| Długość kabla | 4 m |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Wydajność | |
| Regulacja fazy | Tak |
| Średnica tarczy | 19 cm |
| Prędkość biegu jałowego (max) | 5500 RPM |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody. Zawsze nosić odpowiednie środki ochrony osobistej, takie jak okulary ochronne i rękawice. Trzymać z dala od dzieci. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy