Producenci
Stanley SFMCS310B-XJ piła szablasta 3200 spm Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Regulowana prędkość | Tak |
| Wbudowane światło | Tak |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Wydajność | |
| Głębokość cięcia w stali | 10 cm |
| Głębokość cięcia drewna | 30 cm |
| Długość cięcia | 2,9 cm |
| Skok jałowy (maks.) | 3200 spm |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba łopatek | 1 |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
Gwarancja 24 miesiące