Producenci
Stanley STHT0-60212 wkrętak ręczny Zestaw Prosty śrubokręt
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw |
| Rodzaj wkrętaka | Prosty śrubokręt |
| Materiał ostrza | Stal chromowo-wanadowa |
| Ilość wkrętaków | 12 |
| Kolor uchwytu | Czarny Żółty |
| Magnetyczny uchwyt bitów | Nie |
| Obrotowa głowica | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 35 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,07 kg |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Używać zgodnie z instrukcją obsługi. Podczas pracy z wkrętakami należy zachować ostrożność, aby uniknąć obrażeń. |
Gwarancja 24 miesiące