Producenci
Stanley STHT10355-1 nożyk Żółty Stałe ostrze noża
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Chowane ostrze | Nie |
| Typ konstrukcji | Stałe ostrze noża |
| Materiał uchwytu | Plastik |
| Kolor ostrza | Srebrny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 7 g |
| Długość produktu | 185 mm |
| Szerokość produktu | 20 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 10 |
| Liczba łopatek | 1 |
Gwarancja 24 miesiące