Producenci
Stanley butelka IceFlow™ Flip Straw 2.0 0.7 L Twil
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 12 h |
| Kolor wieczka | Niebieski |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 700 ml |
| Najlepsze zastosowania | Codzienne użytkowanie |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolorystyka | Monochromatyczny |
| Dedykowane płci | Mężczyzna/Kobieta |
| Rodzaj zakrętki | Pokrywka z klapką |
| Nazwa koloru | Twilight |
| Grupa docelowa | Dorosły |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 100,4 mm |
| Głębokość produktu | 33,4 mm |
| Szerokość produktu | 37,4 mm |
| Waga produktu | 390 g |
Gwarancja 24 miesiące