Producenci
Stanley kubek termiczny AEROLIGHT 0,35 l - ROYAL METALLIC BLUE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Nie zawiera | Bisfenol A (BPA) |
| Cechy | |
| Przeznaczenie | Do zimnych / gorących napojów |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 4 h |
| Typ produktu | Kubek termiczny |
| Czas utrzymania chłodzenia | 6 h |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Materiały | Stal szlachetna |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Łatwe otwieranie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Pojemność | 350 ml |
| Wysokość produktu | 163 mm |
| Średnica produktu | 69 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące