Producenci
Stanley piersiówka z kieliszkami ADVENTURE - HAMMERTONE GREEN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 6 |
| Model | Zestaw |
| Objętość | 0,32 l |
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ stali | 18/8 |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 510 g |
| Wysokość opakowania | 177 mm |
| Wysokość produktu | 510 mm |
| Szerokość opakowania | 105 mm |
| Głębokość opakowania | 70 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Materiał torby | Stal nierdzewna |
| Walizka | Tak |
| Ilość kieliszków do shotów | 4 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z otwartym ogniem, aby zapobiec uszkodzeniu materiału. Przed pierwszym użyciem umyj dokładnie naczynie. Uważaj na ostre krawędzie, aby uniknąć zranienia. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące