Producenci
Stanley termos Legendary Classic Ash 1 l
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wolny od BPA | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Pojemność | 1 l |
| Szczelne | Tak |
| Izolacja cieplna | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 24 h |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Typ produktu | Termos |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Czas utrzymania chłodzenia | 24 h |
| Niekapiący | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 358 mm |
| Średnica | 11,7 cm |
| Waga produktu | 810 g |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachować ostrożność przy nalewaniu wrzątku, może powodować oparzenia. Nie stosować do gorących, wybuchowych lub trujących płynów. Produkt nie jest przeznaczony do przechowywania substancji niebezpiecznych ani chemikaliów. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące