Producenci
Stanley termos THE ADVENTURE 0,75 l - BLACK
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podwójna ścianka | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 20 h |
| Niekapiący | Tak |
| Typ produktu | Termos |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Izolacja cieplna | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Czarny |
| Czas utrzymania chłodzenia | 25 h, 4 dni |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Pojemność | 0,75 l |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Szczelne | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 278 mm |
| Średnica | 8,15 cm |
| Waga produktu | 512 g |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące