Producenci
Stanley termos THE ARTISAN 1 l - HAMMERTONE GREEN
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Niekapiący | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna Khaki |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Korek w zestawie | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Czas utrzymania chłodzenia | 37 h,lód do 5 dni |
| Pokrywka dołączona | Tak |
| Izolacja cieplna | 4D Thermology™ |
| Pojemność | 1 l |
| Typ produktu | Termos |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Wolny od BPA | Tak |
| Szczelne | Tak |
| Możliwość złożenia | tak (silikonowa rączka) |
| Czas utrzymywania ciepła | 35 h |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 890 g |
| Średnica | 9,9 cm |
| Wysokość produktu | 324 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące