Producenci
Stanley termos obiadowy THE ADVENTURE 0,35 l - POLAR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Podtrzymywanie gorąca | 4 godziny |
| Odporność na przeciekanie | Tak |
| Podwójna ścianka | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Pojemność | 0,35 l |
| Materiał obudowy | Stal szlachetna INOX |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące