Producenci
StarTech.com GLCSXMMDST moduł przekaźników sieciowych Swiatłowód 1250 Mbit/s SFP 850 nm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Srebrny |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 3381761 h |
| Hot-swap | Tak |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Moc | |
| Pobór mocy | 1 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 56,6 mm |
| Wysokość produktu | 12,5 mm |
| Waga produktu | 18 g |
| Szerokość produktu | 13,7 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Wydajność | |
| Typ interfejsu | SFP |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3z |
| Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF) | Tak |
| Cyfrowe Monitorowanie Diagnostyczne (DDM) | Tak |
| Typ transceivera SFP | Swiatłowód |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 1250 Mbit/s |
| Transmisja dwukierunkowa duplex | Pełny |
| Złącze światłowodowe | LC |
| Długość fali | 850 nm |
| Standard karty sieciowej SFP | SX |
| Maksymalny dystans transferu | 550 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 46 g |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Głębokość opakowania | 92 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Certyfikaty | |
| Certyfikaty zgodności | RoHS CE |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 100 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 350 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85369010 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 340 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 408 mm |
Gwarancja 24 miesiące