Producenci
Starmix APL-1422 EWR 22 l Cylinder próżniowy Suchy i Mokry 1400 W Worek na kurz
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Model | Cylinder próżniowy |
| Kolor produktu | Szary Czerwony |
| Ilość pyłu | 22 l |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Maksymalna moc wejściowa | 1400 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Szerokość produktu | 370 mm |
| Wysokość produktu | 505 mm |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Soft floor Goła podłoga Stopnie schodowe Dachówka Dywan Podłoga |
| Nadmuch | 71 L/s |
| Poziom hałasu | 72 dB |
| Właściwe wykorzystanie | Profesjonalny |
| Promień działania | 9,5 m |
| Ergonomia | |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Długość przewodu | 6 m |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Gwarancja 24 miesiące