Producenci
Statyw Velbon EX-230II z uchwytem na smartfon
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Maksymalny udźwig | 2 kg |
| Przeznaczenie | Kamery wideo, aparaty fotograficzne, smartfony |
| Konstrukcja | |
| Składana konstrukcja | Tak |
| Ilość nóg | 3 |
| Blokada urządzenia | Tak |
| Materiały | Aluminium |
| Przeciwwaga | Nie |
| Ruchoma głowica | Tak |
| Kółka transportowe | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Maksymalna wysokość | 123 cm |
| Długość po złożeniu | 43,5 cm |
| Waga produktu | 740 g |
| Dane opakowania | |
| Pokrowiec do przechowywania | Tak |
| Uchwyt na smartfona | Tak |
| Ilość | 1 |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące