Producenci
Statyw do wiertarki Graphite 56H655 średnica 42 mm, skok 60 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wysokość skoku | 6 cm |
| Adaptery redukcyjne | 38 mm 42 mm 25 mm |
| Kąt obracanej głowicy | 90° |
| Materiał podstawy | Żeliwo |
| Maksymalna wysokość | 40 cm |
| Średnica kołnierza | 4,3 cm |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu z dala od źródeł ciepła. Należy unikać zamoczenia lub zatopienia narzędzia. Uważać na ostre krawędzie podczas montażu i demontażu. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące