Producenci
SteamOne RP10B golarka do tkanin Czarny Stal nierdzewna
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Materiał ostrza | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Moc | |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Czas ładowania | 3 godz |
| Napięcie baterii | 4 V |
| Czas pracy | 60 min |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 108,1 mm |
| Szerokość produktu | 75 mm |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 106 g |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Akumulatorek | Tak |
Gwarancja 24 miesiące