Producenci
Steelseries ARCTIS NOVA 1X Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę Gaming Czarny, Zielony
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Waga produktu | 236 g |
| Wydajność | |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Kolor produktu | Zielony Czarny |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Typ kierunku mikrofonu | Mikrofon dwukierunkowy |
| Słuchawki | |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 22000 Hz |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Impedancja | 36 Ω |
Gwarancja 24 miesiące