Producenci
Steelseries Aerox 3 myszka Po prawej stronie USB Type-C Optyczny 8500 DPI
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Układ | Praworęczny |
| Materiały | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Policzterofluoroetylen (PTFE) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Dustproof, Wodoodporna |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Kabel |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 67 mm |
| Waga produktu | 59 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 120,5 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 11 Windows 8 Windows 8.1 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 10.15 Catalina |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Myszka | |
| Trwałość przycisków (milion kliknięć) | 80 |
| Częstotliwość Polling rate | 1000 Hz |
| Rodzaj przycisków | Wciskane przyciski |
| Typ przetwornika obrazu | TrueMove Core |
| Szybkość śledzenia myszy | 300 ips |
| Przyspieszenie (max) | 35 G |
| Regulowana rozdzielczość ruchu | Tak |
| Rozdzielczość ruchu | 8500 DPI |
| Liczba przycisków | 6 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 1 ms |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Interfejs urządzenia | USB Type-C |
| Stopień ochrony IP | IP54 |
| Typ przewijania (scroll type) | Koło |
| Technologia wykrywania ruchu | Optyczny |
| Liczba kółek przewijania myszy | 1 |
| Ergonomia | |
| Długość kabla | 1,8 m |
Gwarancja 24 miesiące