Producenci
Steelseries Arctis Nova Pro Wireless Zestaw słuchawkowy Przewodowy i Bezprzewodowy Opaska na głowę Gaming Bluetooth Srebrny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Wymagania systemowe | |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina Mac OS X 11.0 Big Sur Mac OS X 14.0 Sonoma Mac OS X 10.14 Mojave Mac OS X 12.0 Monterey Mac OS X 10.13 High Sierra Mac OS X 10.15.3 Catalina Mac OS X 13.0 Ventura |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 10 Windows 11 |
| Wydajność | |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Typ zestawu słuchawkowego | Stereofoniczny |
| Przyciski operacyjne | Volume - Wyciszenie Objętość + |
| Diody LED | Bluetooth Operacje |
| Kolor produktu | Biały Srebrny |
| Zastosowanie | Gaming |
| Typ kontroli | Przyciski, obrotowy |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ produktu | Zestaw słuchawkowy |
| Rodzaj sterowania | Na nauszniku |
| Regulowana opaska na głowę | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Audio (3.5mm) USB Type-A na USB Type-C |
| Akcesoria w zestawie | Filtr pop |
| Stacja bazowa | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy i bezprzewodowy |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 12 m |
| Bateria | |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Mikrofon | |
| Czułość mikrofonu | -38 dB |
| Mikrofon z redukcją szumów | Tak |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Częstotliwość mikrofonu | 100 - 6500 Hz |
| Typ mikrofonu | Na wysięgniku |
| Impedancja mikrofonu | 2200 Ω |
| Hybrydowa redukcja szumów | Tak |
| Słuchawki | |
| Rodzaj magnesu | Neodym |
| Czułość słuchawek | 93 dB |
| Budowa słuchawek | Naduszna |
| Współczynnik zawartości harmonicznych | 1% |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Impedancja | 38 Ω |
| Pasmo przenoszenia | 10 - 40000 Hz |
| Stacja bazowa | |
| Kolor stacji bazowej | Czarny Srebrny |
| Złącze USB stacji bazowej | USB Type-C |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | TCO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 24 miesiące