Producenci
Suszarka do włosów DREAME Pocket Pro Space-Gray
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Masa opakowania z tworzywa sztucznego | 0 g |
| Masa opakowania z metalu | 0 g |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Pojemność opakowania | 71807 cm³ |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 300 g |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wysokość produktu | 201 mm |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Wydajność | |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Ilość prędkości | 2 |
| Temperatura (maks) | 57 °C |
| Przepływ powietrza | 50 m³/h |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 70 m/s |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga opakowania z polistyrenu spienionego (EPS) | 0 g |
| Wysokość opakowania | 410 mm |
| Waga opakowania z papieru | 0 g |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Szerokość opakowania | 556 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba nasadek | 1 |
| Etui podróżne | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Nie |
Gwarancja 24 miesiące