Producenci
Suszarka do włosów Dreame AHD5 Glory Pocket (złoty)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor powierzchni | Monochromatyczny |
| Kolor produktu | Złoty |
| Typ kontroli | Przycisk, obrotowy |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1300 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 201 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Głębokość produktu | 145 mm |
| Wydajność | |
| Jony ujemne | 300 mln/cm3 |
| Poziom hałasu | 60 dB |
| Ilość ustawień ciepła | 5 |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 70 m/s |
| Temperatura (maks) | 57 °C |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Rodzaj silnika | Silnik bezszczotkowy |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Ilość prędkości | 2 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Etui x 1 Dysza do stylizacji x 1 Suszarka x 1 Dysza wygładzająca x1 Instrukcja obsługi x 1 |
| Końcówka koncentratora | Nie |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
Gwarancja 24 miesiące