Producenci
Suszarka do włosów Dreame Gleam (szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Kolor produktu | Szary |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc znamionowa | 1600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 330 g |
| Wymiary produktu | 7,6 x 8,2 x 25,5 cm |
| Wydajność | |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Temperatura | 57 °C |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Poziom hałasu | 59 dB |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 65 m/s |
| Ilość prędkości | 2 |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Jony ujemne | 200 mln |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Instrukcja obsługi x 1 Koncentrator x 1 Suszarka x 1 |
Gwarancja 24 miesiące