Producenci
Suszarka do włosów Dreame Glory (różowy)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Różowy |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 345 g |
| Wydajność | |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Temperatura | 57 °C |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 4 |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 70 m/s |
| Przepływ powietrza | 55 m3/h |
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Dysza wygładzająca | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy