Producenci
Suszarka do włosów Mova by Dreame Turbo (1600W; szary)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Kolor powierzchni | Jednolity |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Przeznaczony do podróży | Tak |
| Składany uchwyt | Nie |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 255 mm |
| Głębokość produktu | 82 mm |
| Waga produktu | 330 g |
| Szerokość produktu | 76 mm |
| Wydajność | |
| Ilość ustawień ciepła | 4 |
| Temperatura (maks) | 57 °C |
| Ilość prędkości | 2 |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Maksymalny przepływ powietrza | 55 m³/h |
| Prędkość silnika | 110000 RPM |
| Funkcja jonizacji | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 65 m/s |
| Poziom hałasu | 58 dB |
| Jony ujemne | 200 mln |
| Rodzaj silnika | Wysokoobrotowy |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Suszarka | Tak |
| Nakładka dyfuzora | Nie |
| Końcówka koncentratora | Nie |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku. Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Gwarancja 24 miesiące