Producenci
Suszarko-lokówka Dreame Airstyle Pro Purple
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Kolor produktu | Złoty Fioletowy Czarny |
| Moc | |
| Moc | 1300 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość znamionowa | 50 - 60 Hz |
| Napięcie znamionowe | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 290,6 g |
| Wydajność | |
| Przepływ powietrza | 50 m/s, 55m/s, 60m/s |
| Jonizacja | Nie |
| Wygładzanie włosów | Tak |
| Ilość trybów | 6 |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Technologia | Jet Reflux |
| Regulowany termostat | Tak |
| Model | Suszarko-lokówka |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Prostowanie włosów | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 110000 RPM |
| Poziom hałasu | 76 dB |
| Zawartość opakowania | |
| Suszarka do włosów | Tak |
| Wymienne dysze | Tak |
| Ilość szczotek | 3 |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Szczoteczka do czyszczenia | Tak |
| Etui ochronne | Tak |
| Uchwyt | Tak |
| Ergonomia | |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor kabla | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące