Producenci
Suszarko-lokówka Dreame Airstyle Pro Złoty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Różowy złoty |
| Możliwość zawieszenia | Nie |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 1300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 44,6 mm |
| Waga produktu | 290,6 g |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Głębokość produktu | 44,6 mm |
| Wydajność | |
| Model | Zestaw do stylizacji włosów |
| Ilość prędkości | 3 |
| Technologia | Ciepły |
| Temperatura (maks) | 80 °C |
| Regulowany termostat | Tak |
| Suszenie włosów | Tak |
| Ilość ustawień ciepła | 3 |
| Teksturyzacja włosów | Tak |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Walizka | Tak |
| Ilość załączników | 5 |
| Ilość szczotek | 3 |
| Ergonomia | |
| Długość przewodu | 2,8 m |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Kolor kabla | Czarny |
Gwarancja 24 miesiące