Producenci
Świetlny panel Yeelight Smart Cube Light Spot
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Inteligentna lampa stołowa |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b 802.11g |
| Częstotliwości Wi-Fi | 2,4 GHz |
| Interfejs | Wi-Fi/Bluetooth |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor światła | Wielobarwny |
| Moc | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Wydajność | |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 Android 7.0 Android 7.0 Android 8.0 Android 8.0 Android 12.0 iOS 16 Android 13.0 Android 9.0 Android 10.0 Android 11.0 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy panele LED, aby uniknąć porażenia prądem. Przed przystąpieniem do konserwacji wyłączyć zasilanie. Panele LED powinny być utylizowane zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów elektronicznych. |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy