Producenci
Switch Cisco CBS350-24XS-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Wsparcie wentylatorów nadmiarowych | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Układ | 1U |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,4 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH-2 802.1x RADIUS SSH SSL/TLS |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| IGMP snooping | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCPv6 client DHCP snooping DHCPv6 relay DHCP server |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 133,1 BTU/h |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q IEEE 802.3az IEEE 802.3x IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3z IEEE 802.1x IEEE 802.1s IEEE 802.3u IEEE 802.1w |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Mapowanie VLAN Port-based VLAN Voice VLAN Tagged VLAN MAC address-based VLAN IP subnet–based VLAN Protocol-based VLAN Stacked VLAN |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 1000BASE-T 100BASE-TX 10GBASE-T 10BASE-T |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000,10000 Mbit/s |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Typ mapowania VLAN | Mapowanie VLAN 1:1 |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom hałasu | 43 dB |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 4 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1356179 h |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Protokoły | |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1/2c/3, Telnet, HTTP/HTTPS, SSH, RADIUS, BOOTP, SNTP |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP+ | 24 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Nie |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 240 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 480 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Pamięci bufora pakietów | 3 MB |
| Liczba kolejek | 8 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Ilość interfejsów IP | 128 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | MLD v1/2 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy