Producenci
Switch Cisco CBS350-8MGP-2X-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Ilość jednostek zasilania | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 252 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Szerokość produktu | 344 mm |
| Ochrona | |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) SP |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSL/TLS SSH-2 SSH 802.1x RADIUS |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping DHCP relay DHCPv6 relay DHCP server DHCPv6 client |
| IGMP snooping | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 569,5 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Sieć | |
| Typ mapowania VLAN | Mapowanie VLAN 1:1 |
| Agregator połączenia | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Voice VLAN Protocol-based VLAN Private VLAN Mapowanie VLAN Tagged VLAN MAC address-based VLAN IP subnet–based VLAN Stacked VLAN Port-based VLAN |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1s IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1p IEEE 802.3az IEEE 802.3x IEEE 802.1x IEEE 802.1w IEEE 802.1Q IEEE 802.3ad |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 1000BASE-T 10BASE-T |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Wydajność | |
| Bez wiatraka | Tak |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1524625 h |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Typ pamięci | DRAM |
| Dane opakowania | |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Protokoły | |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1/2c/3, Telnet, HTTP/HTTPS, SSH, RADIUS, BOOTP, SNTP |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 6 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 6 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Liczba kolejek | 8 |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Ilość interfejsów IP | 128 |
| Prędkość przekazywania | 46,13 Mpps |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 62 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 124 W |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | MLD v1/2 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE WEEE |
Gwarancja 12 miesięcy