Producenci
Switch Cisco CBS350-8MP-2X-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | CE |
| Konstrukcja | |
| Możliwość sztaplowania | Tak |
| Układ | 1U |
| Wsparcie wentylatorów nadmiarowych | Nie |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 252 mm |
| Szerokość produktu | 344 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,74 kg |
| Ochrona | |
| Uwierzetylnianie | Guest VLAN, Uwierzytelnianie na podstawie portów |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Typ uwierzytelniania | IEEE 802.1x, RADIUS |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 1024 |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Wiązanie adresów IP-MAC-Port | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP relay DHCP server DHCPv6 client DHCPv6 relay DHCP snooping |
| IGMP snooping | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SSH SSH-2 SSL/TLS |
| Cechy zarządzania | |
| Raport zdarzeń systemowych | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L3 |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Emisja ciepła | 1065,9 BTU/h |
| Sieć | |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| przekierowywanie IP | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Funkcje wirtualnej sieci LAN | Private VLAN Mapowanie VLAN Tagged VLAN Protocol-based VLAN MAC address-based VLAN Voice VLAN IP subnet–based VLAN Stacked VLAN Port-based VLAN |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Typ mapowania VLAN | Mapowanie VLAN 1:1 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Aktywne wyszukiwanie połączenia | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Obsługiwane typy kabli | Cat5e |
| Pomiar długości kabla | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 10GBASE-T 1000BASE-T 100BASE-TX 2500BASE-T 10BASE-T |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Routing oparty na regułach | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa 10G | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ab IEEE 802.3an IEEE 802.1p IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1Q IEEE 802.1x IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3z IEEE 802.1s IEEE 802.3 IEEE 802.3ad |
| Wydajność | |
| Fizyczne układanie (w szt.) | 4 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Poziom hałasu | 41,3 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1237940 h |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1/2c/3, Telnet, HTTP/HTTPS, SSH, RADIUS, BOOTP, SNTP |
| Protokół wybierania drogi | RIP-2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP+ | 2 |
| Port konsoli | RJ-45 |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | 2.5G Ethernet (100/1000/2500) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Ilość portów 10G Ethernet (miedź) | 2 |
| Ilość portów 2,5G Ethernet (miedź) | 8 |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 29,76 Mpps |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Ilość interfejsów IP | 128 |
| Liczba tras statycznych | 990 |
| Liczba kolejek | 8 |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 80 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet Plus (PoE +) ilość portów | 8 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 240 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Funkcje Multicast | |
| Multicast Listener Discovery (MLD) snooping | MLD v1/2 |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy