Producenci
Switch Cisco Catalyst 1200 24p GE PoE 4x1G SFP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | 1U |
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 10,65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Waga produktu | 3,53 kg |
| Szerokość produktu | 298,7 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Ochrona | |
| zapobieganie atakom DoS | Tak |
| Algorytmy planowania kolejki | Weighted Round Robin (WRR) |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Zasady Listy Kontroli Dostępu (ACL) | 512 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa MIB | Y |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Sieć | |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 255 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3ad IEEE 802.1p IEEE 802.1Q IEEE 802.1D IEEE 802.1s IEEE 802.1w IEEE 802.3az |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Typ pamięci | DDR4-SDRAM |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1,4 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 698220 h |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,82 kg |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 105,9 mm |
| Głębokość opakowania | 575,1 mm |
| Protokoły | |
| Protokół rejestracji GARP VLAN (GVRP) | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość slotów Modułu SFP | 4 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 28 |
| Port konsoli | RJ-45/USB Type-C |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 41,66 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Pamięci bufora pakietów | 1,5 MB |
| Liczba kolejek | 8 |
| Wielkość tabeli adresów | 8000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 195 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy