Producenci
Switch Cisco Catalyst 1200 48p GE PoE 4x1G SFP
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przycisk reset | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 444,5 mm |
| Szerokość produktu | 350 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Ochrona | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | SSH SSL/TLS HTTPS |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2/L3 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Sieć | |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1x IEEE 802.3x IEEE 802.3 IEEE 802.1ad IEEE 802.3z IEEE 802.1ab IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3ad IEEE 802.1Q |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1 GB |
| Wielkość pamięci flash | 512 MB |
| Taktowanie procesora | 1400 MHz |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 571,8 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,95 kg |
| Szerokość opakowania | 480,8 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 1 |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9000 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |