Producenci
Switch Cisco Catalyst C1000-16T-2G-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 271,5 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 268,2 mm |
| Waga produktu | 1,78 kg |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Wpisy IGMP | 1024 |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| IGMP snooping | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa MIB | Y |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Sieć | |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3u IEEE 802.1x IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3ad IEEE 802.3 IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.3ab IEEE 802.1w IEEE 802.1s IEEE 802.1AX |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Typ pamięci | DRAM |
| Model procesora | ARM7 |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2165105 h |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45/Mini-USB |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Liczba tras statycznych | 16 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 26,78 Mpps |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 36 Gbit/s |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Wpisy multicast IPv4 | 1024 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Wpisy multicast IPv6 | 1024 |