Producenci
Switch Cisco Catalyst C1000-16T-E-2G-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,42 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 268,2 mm |
| Głębokość produktu | 209,8 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Wpisy IGMP | 1024 |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Obsługa MIB | Y |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Sieć | |
| Liczba VLANs | 256 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah IEEE 802.3ab IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1x IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3 IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1s IEEE 802.1AX IEEE 802.3z IEEE 802.3ad |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2165105 h |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Model procesora | ARM7 |
| Typ pamięci | DRAM |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 16 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45/Mini-USB |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 15360 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 36 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Liczba tras statycznych | 16 |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Prędkość przekazywania | 26,78 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Wpisy multicast IPv6 | 1024 |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Wpisy multicast IPv4 | 1024 |