Producenci
Switch Cisco Catalyst C1000-8FP-2G-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.22 - 0.27 A |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Pobór mocy | 21,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 268,2 mm |
| Głębokość produktu | 184,9 mm |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Ochrona | |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Wpisy IGMP | 1024 |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.3af IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1w IEEE 802.3 IEEE 802.1x IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3x IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3z IEEE 802.1s IEEE 802.1AX IEEE 802.3ad |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Model procesora | ARM7 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Typ pamięci | DRAM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1706649 h |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Port konsoli | RJ-45/Mini-USB |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Liczba tras statycznych | 16 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15 W |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Wpisy multicast IPv4 | 1024 |
| Wpisy multicast IPv6 | 1024 |