Producenci
Switch Cisco Catalyst C1000-8FP-E-2G-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 0.22 - 0.27 A |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Pobór mocy | 21,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Szerokość produktu | 268,2 mm |
| Głębokość produktu | 184,9 mm |
| Ochrona | |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| Wpisy IGMP | 1024 |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Cechy zarządzania | |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3ab IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1s IEEE 802.1AX IEEE 802.3 IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3z IEEE 802.1x IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah |
| Agregator połączenia | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Wydajność | |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Typ pamięci | DRAM |
| Model procesora | ARM7 |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1706649 h |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,52 kg |
| Głębokość opakowania | 349,2 mm |
| Szerokość opakowania | 309,6 mm |
| Wysokość opakowania | 160,3 mm |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Port konsoli | RJ-45/Mini-USB |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Liczba tras statycznych | 16 |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 120 W |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15 W |
| Funkcje Multicast | |
| Wpisy multicast IPv6 | 1024 |
| Wpisy multicast IPv4 | 1024 |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy