Producenci
Switch Cisco Catalyst C1000-8P-2G-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 0.22 - 0.27 A |
| Pobór mocy (max) | 22 W |
| Pobór mocy | 21,3 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 184,9 mm |
| Szerokość produktu | 268,2 mm |
| Waga produktu | 1,55 kg |
| Wysokość produktu | 43,9 mm |
| Ochrona | |
| Wpisy IGMP | 1024 |
| IGMP snooping | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| Cechy zarządzania | |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Obsługa MIB | Y |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ab IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1s IEEE 802.1AX IEEE 802.3z IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1p IEEE 802.3ae IEEE 802.3 IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1x IEEE 802.1Q IEEE 802.3ah IEEE 802.3ad |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Model procesora | ARM7 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 MHz |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ pamięci | DRAM |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 1786412 h |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 387,4 mm |
| Szerokość opakowania | 349,2 mm |
| Wysokość opakowania | 160,3 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,83 kg |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP |
| Porty i interfejsy | |
| Port konsoli | RJ-45/Mini-USB |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Liczba tras statycznych | 16 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Prędkość przekazywania | 14,88 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Trasa statyczna | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 67 W |
| Obsługa PoE | Tak |
| Obsługiwany typ Power over Ethernet (PoE) | PoE+ |
| Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port | 15 W |
| Funkcje Multicast | |
| Wpisy multicast IPv6 | 1024 |
| Wpisy multicast IPv4 | 1024 |
| Obsługa Multicast | Tak |
Gwarancja 12 miesięcy