Producenci
Switch Cisco Catalyst C1000-8T-E-2G-L
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Szary |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Prąd wejściowy | 0.22 A |
| Pobór mocy (max) | 14,9 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Pobór mocy | 14,2 W |
| Ochrona | |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP snooping |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| zabezpieczenie przed wejściem w pętlę | Tak |
| Wpisy IGMP | 1024 |
| Typ uwierzytelniania | RADIUS |
| Filtrowanie BPDU / Ochrona | Tak |
| Uwierzetylnianie | Uwierzytelnianie przez Internet |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Klasyfikacja ruchu | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Konfigurowanie ustawień lokalizacji (CLI) | Tak |
| Inspekcja ARP | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 90% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3000 m |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 4500 m |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -5 - 50 °C |
| Sieć | |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3ad IEEE 802.3az IEEE 802.3 IEEE 802.1p IEEE 802.3z IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1s |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Pełny dupleks | Tak |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 512 MB |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Typ pamięci | DRAM |
| Wielkość pamięci flash | 256 MB |
| Taktowanie procesora | 800 Mhz |
| Model procesora | ARM7 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2171669 h |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 8 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary (SxGxW) (imperialne) | 268,2 x 184,9 x 43,9 mm (10.6 x 7.28 x 1.73") |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 20 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 15360 wejścia |
| Trasa statyczna | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 10240 |
| Prędkość przekazywania | 10000 Mpps |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Wpisy multicast IPv4 | 1024 |