Producenci
Switch Cisco Meraki GS110-24-HW-EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Możliwości montowania w stelażu | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Układ | 1U |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47/63 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Szerokość produktu | 44 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Zarządzany w chmurze | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.1Q IEEE 802.1w IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1p |
| Auto-Negocjacja | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Liczba VLANs | 4094 |
| Wydajność | |
| Bez wiatraka | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zestaw do montażu haków | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 24 |
| Liczba zainstalowanych modułów SFP | 2 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 56 Gbit/s |
| Wielkość tabeli adresów | 16000 wejścia |
| Liczba kolejek | 8 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |