Producenci
Switch Cisco SG110D-05-EU (5x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Możliwości montowania w stelażu | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Prąd wejściowy | 1 A |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 320 g |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Szerokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Nie |
| Typ przełącznika | Nie zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3u IEEE 802.3x IEEE 802.1p IEEE 802.3 IEEE 802.3ab |
| Automatyczne MDI/MDI-X | Tak |
| Technologia okablowania Copper Ethernet | 100BASE-TX 1000BASE-T |
| Pełny dupleks | Tak |
| Obsługa 10G | Nie |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 128 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Rodzaje końcówek zasilania w zestawie | EU |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 5 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 5 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Pozostałe funkcje | |
| Napięcie | 12 V |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 10 Gbit/s |
| Liczba kolejek | 4 |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Przepustowość | 7,4 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |