Producenci
Switch Cisco SG220-26-K9-EU (26x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Diody LED | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 18,2 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 2,81 kg |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
| Ochrona | |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SSL/TLS |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Obsługa MIB | Y |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Emisja ciepła | 64,5 BTU/h |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3i IEEE 802.1Q IEEE 802.3 IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1x IEEE 802.1p IEEE 802.3ab IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3ad IEEE 802.1s |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Wydajność | |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 342867 h |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Protokoły | |
| Protokoły zarządzające | SNMP v1, SNMP v2, SNMP v3 |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 26 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 26 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |
| Przesyłanie danych | |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 52 Gbit/s |
| Liczba kolejek | 8 |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 256 |