Producenci
Switch Cisco SG220-26P-K9-EU (26x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 went. |
| Moc | |
| Pobór mocy | 30,7 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 200,7 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Zasilacz dołączony | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 250 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS SSL/TLS |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 704,6 BTU/godz |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3ab IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3i IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1p IEEE 802.1Q IEEE 802.1x IEEE 802.3ad IEEE 802.1s IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3 |
| Liczba VLANs | 256 |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Dublowanie portów | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 343684 godz. |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Poziom hałasu | 41,5 dB |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 26 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Ilość portów Gigabit Ethernet | 26 |
| Przesyłanie danych | |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 52 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 4,1 MB |
| Liczba kolejek | 8 |
| Przepustowość | 38,69 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 180 W |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 24 |
| Funkcje Multicast | |
| Obsługa Multicast | Tak |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 256 |