Producenci
Switch Cisco SG220-50-K9-EU (48x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Pobór mocy | 36,6 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Głębokość produktu | 201 mm |
| Waga produktu | 3,3 kg |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Ochrona | |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| IGMP snooping | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 124,9 BTU/h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Dublowanie portów | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3 IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.1x IEEE 802.3z IEEE 802.1p IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.3ad IEEE 802.3ab IEEE 802.1s IEEE 802.1Q |
| Wydajność | |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 382742 h |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Poziom hałasu | 40,3 dB |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Porty i interfejsy | |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Przesyłanie danych | |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 100 Gbit/s |
| Pamięci bufora pakietów | 12 MB |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Prędkość przekazywania | 74,4 Mpps |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Nie |
| Funkcje Multicast | |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 256 |
| Obsługa Multicast | Tak |