Producenci
Switch Cisco SG220-50P-K9-EU (48x 10/100/1000Mbps)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 4 wentylatory |
| Moc | |
| Pobór mocy | 59,4 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 110 - 220 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 44 mm |
| Waga produktu | 5,28 kg |
| Głębokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 440 mm |
| Ochrona | |
| obsługuje SSH/SSL | Tak |
| Lista kontrolna dostępu (ACL) | Tak |
| Funkcje DHCP | DHCP client |
| IGMP snooping | Tak |
| Filtrowanie adresów MAC | Tak |
| Cechy zarządzania | |
| Przełącznik wielowarstwowy | L2 |
| Typ przełącznika | Zarządzany |
| Obsługa jakość serwisu (QoS) | Tak |
| Zarządzanie przez stronę www | Tak |
| Warunki pracy | |
| Emisja ciepła | 1453,6 BTU/h |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 50 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Sieć | |
| Protokół drzewa rozpinającego | Tak |
| Kontrola wzrostu natężenia ruchu | Tak |
| Limit częstotliwości | Tak |
| Podpora kontroli przepływu | Tak |
| Blokowanie head-of-line (HOL) | Tak |
| Agregator połączenia | Tak |
| Liczba VLANs | 256 |
| Dublowanie portów | Tak |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af IEEE 802.3x IEEE 802.1D IEEE 802.1ab IEEE 802.1p IEEE 802.3u IEEE 802.1w IEEE 802.3z IEEE 802.3 IEEE 802.3az IEEE 802.3at IEEE 802.1s IEEE 802.1x IEEE 802.1Q IEEE 802.3ab IEEE 802.3ad |
| Obsługa sieci VLAN | Tak |
| Wydajność | |
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 194036 h |
| Wielkość pamięci flash | 32 MB |
| Poziom hałasu | 52 dB |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 MB |
| Dane opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów SFP Combo | 2 |
| Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet | 48 |
| Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Przesyłanie danych | |
| Rozszerzenie Jumbo Frames | 9216 |
| Prędkość przekazywania | 74,4 Mpps |
| Wielkość tabeli adresów | 8192 wejścia |
| Pamięci bufora pakietów | 12 MB |
| Przepustowość rutowania/przełączania | 100 Gbit/s |
| Zgodny z Jumbo Frames | Tak |
| Zasilanie przez sieć Ethernet (PoE) | |
| Obsługa PoE | Tak |
| Ilość portów Fast Ethernet (PoE) | 48 |
| Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu | 375 W |
| Funkcje Multicast | |
| Liczba grup multiemisji filtrowanych | 256 |
| Obsługa Multicast | Tak |